Máte zájem o CardManager?

Financování 

Tankovací automat CardManager se pořizuje nejčastěji formou nákupu. Zařízení jako takové lze dále pořídit i formou leasingu nebo operativního pronájmu.

Jak objednat

Před objednáním je vždy vhodné konzultovat s našimi pracovníky finální konfiguraci a rozsah dodávky tankovacího automatu, aby bylo zařízení připraveno přesně podle provozních potřeb objednatele. Jedná se zejména o specifikaci výdejních stojanů, typu hladinoměru, cenového totemu, výběr poskytovatele bankovních služeb, akceptaci fleet karet, výběr typu akceptoru hotovosti, definici typu a formátu lokálních karet, výběr konstrukční skříně a její umístění, barevné provedení a případně počet tankovacích automatů. Následná nabídka pak definuje přesnou specifikaci pro objednání. Kontaktujte nás.

Dodací podmínky

Obecně je dodávka a realizace možná do 4 až 6 týdnů od objednání. Každý CardManager se vyrábí na zakázku, dle přesné specifikace vybavení a provedení pro daného provozovatele. Čas ve výrobě je plně využit pro přípravu na instalaci, tedy usazení kotevní sady, přípravu stavebního otvoru a instalaci kabeláže nebo vybavení výdejních stojanů ventily.

Instalace na čerpací stanici

Vlastní instalace na čerpací stanici je provedena v průběhu jednoho dne. V případě kompletní připravenosti je instalace a plné zprovoznění tankovacího automatu provedeno v odpoledních hodinách, kdy je čerpací stanice předána do provozu v novém samoobslužném nebo kombinovaném provozu.

Servisní podpora

Servisní podpora je zajištěna prostřednictvím Kompetenčního centra společnosti UNICODE SYSTEMS. Provozovateli je k dispozici non-stop servisní dispečink, kde technik konající službu má možnost přímého dálkového přístupu na daný tankautomat a může provést operativní servisní zásah. V případě hardwarové závady zajistí dispečer výjezd servisního technika na místo s již jasně identifikovanou závadou nebo určeným postupem.

Aktuality

Partneři

Partner ČSOB Partner Česká spořitelna Partner Unicredit Bank Raiffeisen bank Komerční banka Partner CCS Ingenico Sonet