Špičková technologie kontejnerové čerpací stanice - VITA

V říjnu 2015 byla v Pardubicích spuštěna do provozu plně samoobslužná čerpací stanice kontejnerového typu. Jedná se o naprosto jedinečné designové řešení vybavené nejmodernější technologií.

Na této samoobslužné čerpací stanici byly použity výdejní stojany ADAST, stojany na kapalinu do ostřikovačů FLOW CONTROL a dva tankovací automaty CARD MANAGER s akceptací bankovních karet, lokálních karet a hotovosti.

Společnost NORDIC INVEST, která čerpací stanici provozuje, požadovala nepřímou vazbu na samoobslužné mycí centrum, jež je součástí čerpací stanice.

Tankovací automaty tak umožňují nejen prodej pohonných hmot a kapaliny do ostřikovačů, ale také předplacených kuponů pro využití na myčkách. Další zakázkovou novinkou je marketingová akce, která při načerpání stanoveného množství pohonných hmot umožňuje tisk kupónu s čárovým kódem pro čerpání kapaliny do ostřikovačů zdarma.

Čerpací stanice je provozovatelem řízena vzdáleně prostřednictvím centrály, včetně kompletního monitoringu většiny technologických prvků a funkcí tankovacího automatu CARD MANAGER.

← zpět na seznam

Aktuality

Partneři

Partner ČSOB Partner Česká spořitelna Partner Unicredit Bank Raiffeisen bank Komerční banka Partner CCS Ingenico Sonet